UUS! Reklaamiplaneerimine Valgamaal

Olete mõelnud, et võiksite ennast reklaamida aktiivselt Valgamaal aga ei ole päris hästi kursis sealsete/siinsete võimalustega? Meie oleme ja aitame hea meelega! Teile sobiva eelarve piires valmistame ja planeerime Teie reklaami avaldamise peamistes kohalikes infokanalites.

Kuidas me seda teeme ja miks peaks just meie poole pöörduma?

1) Alates 2019 aasta algusest koonduvad loovbüroo Kuldne Lammas teostatavad Valga Teataja ja Tõrva Teataja ühisesse reklaamivõrku.

*Tiraaž – Tõrva Teataja + Valga Teataja tiraaž on kokku 13 000 eksemplari ja see pannakse tasuta kõikidesse Valga ja Tõrva linna ning valla postkastidesse. Lisaks 2000 eksemplari vabalevisse kaubanduskeskustesse ja tankatesse (kokku 24 levitamispunkti).

* Kättesaadavus – tegu on tasuta otsepostitatavate ajalehtedega ja selge on see, et kogu tiraaž realiseeritakse. See jõuab 78% Valga maakonnas asuvatesse postkastidesse.

*Nähtavus – Antud lehtedes ei müüda rohkem, kui 15% pindadest reklaami alla. Seega on reklaamid silmatorkavad ja ei kao teiste hulgas ära. Samuti on Valgamaa reklaamiturg äärmiselt tagasihoidlik ja see on Teie võimalus särada!

*Hind – tegu on kordades soodsama kanaliga, kui trükkida ja otsepostitada reklaamlehti. Tegu on oluliselt odavama reklaamihinnaga, kui teistes sarnase tiraažiga ajalehtedes Eestis. See on võimalik vaid tänu sellele, et me ise haldame reklaamipindasid antud lehtedes

2) Meil on Valgamaal mitmeid koostööpartnereid nii ajalehtede kui ka raadiojaamade näol. Seetõttu saame Teie reklaamid planeerida sobivatesse kanalitesse ja hinnad on samuti taskukohased.

3) Me teame asukohapõhiseid iseärasusi ja seega saame Teile sobiva kampaania välja töötada selliselt, mis sobib kohalikku konteksti. Samuti on olemas võimekus kujundada ja trükkida reklaamid.

4) Valgamaal ennast aktiivselt reklaamivad ettevõtted on teinud seda aastaid järjepanu, mis eeldab seda, et tagasiside on sellele olnud positiivne. Valgamaa, kus reklaamiturg ootab vallutamist on iga reklaami paigutatud euro investeering, mitte kulu!

5) Teisi teenusepakkujad piirkonnas pole. Saame Teile seega kõige paremini soovitada, mis on kohaliku elaniku eelistused ja kuidas on võimalik saada oma kampaaniale ka otsest tagasisidet. Projekti alguses ja lõppedes anname kliendile üle täieliku planeeringute kava ja kalkulatsiooni.

6) Projekti koordinaator on töötanud Valgamaal ajalkirjaniku ja ajalehtede vastutava väljaandjana juba ligemale kümme aastat ning samuti teeb kaasa kohaliku raadiojaama ning Delfi TV ja TV6 piirkondlike ülekannete tiimis.